FAQ

Witamy w dziale FAQ – najczęściej zadawanych pytań. Jeżeli masz pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne, być może właśnie tutaj znajdziesz odpowiedzi! Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi:
Czy maseczkę AIB można prać?

Maseczkę można prać do 65 stopni Celsjusza. Maseczka powinna być włożona do tkanego worka przed włożeniem jej do prania. 

Czy produkt można sterylizować?

Tak, pod warunkiem że proces sterylizacji nie przekracza 65 stopni Celsjusza (np. sterylizacja radiacyjna). 

Czy mogę ponownie użyć maseczkę?

Maseczki AIB są jednorazowe, lecz wykonane z materiałów, które mogą być wyprane i wysterylizowane. Jeśli użytkownik zachowa ostrożność i odkazi maskę po jej użyciu, maska może być użyta kolejny raz. 

Jaki rozmiar mają maseczki AIB?

Maseczki są wiązane na troki, dzięki temu pasują na praktycznie wszystkie twarze nastolatków i osób dorosłych. 

Jak mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

W przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, zostanie wysłany email z numerem śledzenia przesyłki na adres emailowy podawany przy składaniu zamówienia. Jeśli nie otrzymałeś maila, skontaktuj się z nami pod: [email protected] 

Gdzie są produkowane maseczki AIB?

Maseczki AIB są produkowane w Polsce, w województwie śląskim przez AIB Spółka z o.o. Sp.k., zgodnie z standardem ISO 9001. Włókniny zastosowane w masce są wyprodukowane także w Polsce, zgodnie ze standardami STANDARD 100 OEKO-TEX.

Czym jest jest STANDARD 100 OEKO-TEX?

STANDARD 100 OEKO-TEX jest wiodącym w świecie certyfikatem bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych. Materiały certyfikowane znakiem Oeko-Tex mają za zadanie potwierdzać bezpieczeństwo produktu dla człowieka i środowiska

Zapytaj o ofertę specjalną!

Zamówienie powyżej 500 sztuk opakowań albo zamówienie rządowe?

Sprawdź