O nas

Historia firmy

 

Firma AIB to prekursor nowych rozwiązań w dziedzinie budownictwa (wszystkie nasze produkty znajdziesz w naszym serwisie internetowym aib.com.pl). Działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku, skupiając się na produkcji innowacyjnych produktów wykończeniowych oraz wytłaczaniu i produkcji materiałów izolacyjnych. Gwarancją jakości marki AIB jest ponad 27-letnie doświadczenie oraz specjalistyczne wykształcenie założycieli firmy, które pozwalają oferować produkty o sprawdzonej, wysokiej jakości. Znajdują one zastosowanie jako elementy do produkcji okien oraz części systemów izolacyjnych wielu światowych marek. W tej chwili wiele oferowanych na rynku okien lub drzwi tworzą produkty AIB.

Ponad 150 osobowa drużyna pracowników AIB pozwoliła na zbudowanie bogatej oferty, opartej o innowacyjne rozwiązania w izolacji systemowej wszelkiego typu okien i drzwi, począwszy od uszczelek i profili uszczelniających, montażowych taśm izolacyjnych, a także profili z twardego i spienionego polichlorku winylu, a skończywszy na profilach dekoracyjnych. Specjalizujemy się w produktach z TPE, PVC i butylu.

Jakość oferowanych produktów i świadczonych usług stanowi podstawę funkcjonowania firmy AIB na globalnym rynku. Wyrazem naszych starań jest wprowadzenie w życie systemu zapewnienia jakości zgodnego ze standardami europejskiej normy EN ISO 9001:2008 oraz szerokiej gamy produktów o certyfikowanej jakości. Należy wyraźnie podkreślić, że poza wyrobami ze standardowego programu, projektujemy i wdrażamy rozwiązania zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów.

AIB – maseczki ochronne, zdjęcie w galerii 05

O produkcji masek

 

Dzięki bogatemu doświadczeniu w obróbce włóknin, badań nad paro-przepuszczalnością i rozwiniętym łańcuchu zaopatrzenia, zwinnie przystosowaliśmy nasze linie produkcyjne do masowej produkcji wysokiej jakości maseczek ochronnych, zgodnych z przepisami obowiązującymi w Polsce, aby zaspokoić potrzeby rynkowe spowodowane epidemią.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej z produktami budowlanymi: aib.com.pl.

AIB – maseczki ochronne, zdjęcie w galerii 05
AIB – maseczki ochronne, zdjęcie w galerii 05

Zapytaj o ofertę specjalną!

Zamówienie powyżej 500 sztuk opakowań albo zamówienie rządowe?

Sprawdź